Про нас

Football Time –  Футбольний клуб для дітей з 3-х до 10 років.

Наша секція дитячого футболу являється сучасним клубом, де ми виховуємо  цілеспрямованих спортсменів, націлених на великий спорт. Заняття в нашому футбольному клубі являються кращим рішенням для активних дітей.

Дата заснування: 1 травня 2015 року.

Football Time це цікаве проведення часу для Вашої дитини, відточування майстерності гри у футбол, набуття нових друзів по інтересу, загартовування характеру за допомогою участі у змаганнях,  випробуваннях спортивного характеру і не тільки.

    Наша програма розрахована на дітей віком від     3-ох до 10 років. Ми знаємо, що тільки в ранньому віці можна закласти справжній фундамент для майбутнього здоров”я, соціальної і професійної активності дитини.

В штаті клубу працюють спеціалісти d8d2bc_a79b984812f744ec8ac25d09289ac815~mv2з високою кваліфікацією, які допомагають розкрити талант футболіста.    Наше завдання – створити такі умови для дітей, щоб вони набули максимально можливу ідеальну форму,  а саме: точність рухів, силу, витривалість, уміння володіти і керувати своїми почуттями, впевненість, повагу до суперників, здатність аналізувати і робити висновки.

Окрім фізичної підготовки, головним нашим завданням являється  виховання позитивних якостей характеру. Ми розвиваємо в дитині такі якості як: дисциплінованість; самостійність; уважність; цілеспрямованість; старанність; лідерство; сміливість; комунікабельність; командну взаємодію.

Наші майбутні вихованці повинні знати не тільки правила чесної гри, но і бути готовим достойно вирішити усі життєві і спортивні перешкоди.

Багатьом вихованцям футбольного клубу “Football-Time” відкрита дорога у великий спорт.

d8d2bc_8b8bc16519af4ee6a9b05756c0001a84~mv2